Jak zaoszczędzić na kredycie?

Jeśli masz kredyty bankowe lub pożyczki, możesz na nich zaoszczędzić. Często jest tak że płacę miesięcznie za kartę kredytową, za kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy lub chwilówkę. Do tego mogą dojść raty za zakupiony sprzęt AGD w sklepie.

Okazuje się że na kredytach można zaoszczędzić nawet jeśli już się nie zaciągnęło. Fantastyczną rzeczą w bankowości są kredyty konsolidacyjne czyli takie którymi możemy spłacić wszystkie swoje inne kredyty i tym samym zamienić wielorak na jedną ratę która będzie niższa niż wiele pozostałych.

Oczywiście otrzymanie kredytu konsolidacyjnego jak pewnie wiesz jest bardzo trudnym zadaniem. Być może spotkałeś się z tym że twoja zdolność kredytowa nie pozwoliła ci nawet na wzięcie kredytu w życiu. Całe szczęście można skorzystać z pomocy doświadczonych osób które mogą uczciwie na pomoc. Z tego miejsca Chciałbym wyróżnić Rekina Finansów, popularnego bloga finansisty, który pomaga wyjść z długów swoim czytelnikom.

Stworzył on fantastyczne narzędzie jak na przykład najtańszy kredyt gotówkowy (link) oraz porównywarkę kredytów hipotecznych (zobacz). Najważniejsze jednak jest to, że prowadzi bezpłatne konsultacje dzięki którym zachęcasz może poprowadzić zadłużona osobę aby wyszły z długów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s